Уряд визнав спроможними ще 63 об'єднаних територіальних громад, серед них є Нежухівська ОТГ.
Про це повідомила прес-служба Міністерства розвитку громад та територій України.
Вчора, 3 березня, Кабінет міністрів України визнав спроможними 63 об’єднаних територіальних громад, в яких перші вибори депутатів та голів відбулись у 2019 році.
У цей перелік увійшла Нежухівська ОТГ, що знаходиться у Стрийському районі.
Зазначимо, у грудні 2019 року депутати Львівської обласної ради схвалили зміни до перспективного плану формування територій громад Львівської області від 2017 року в частині Дрогобицького, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського, Стрийського районів, згідно з яким у Стрийському районі долзволили створити такі громади: Грабовецька сільська громада (Грабовецька, Монастирецька, Конюхівська, Довголуківська сільради), Нежухівська сільська громада (Нежухівська, Голобутівська, Завадівська, Ланівська сільради).
Тут 29 грудня відбулися перші місцеві вибори депутатів і сільського голови, які призначила на своєму засіданні ЦВК ще 18 жовтня.
Нагадаємо, 24 лютого Львівська ОДА скерувала в Кабмін перспективний план формування територій громад Львівської області, яким уряду пропонується затвердити Львівську ОТГ у форматі "великого Львова". Відповідно до проекту перспективного плану, об'єднана Львівська ОТГ включатиме, окрім Львова, ще 15 міст і сіл. Експерти вважають, що перспективний план Львівщини розробили з порушеннями і без консультацій з громадськістю.
Додамо, 21 лютого, у Львівській обласній раді проходила міжвідомча обласна робоча група з підготовки пропозицій щодо адмінтерустрою базового рівня Львівської області. Засідання було зірване через протести мешканців. Попереднє засідання цієї комісії відбулося 31 січня, тоді для голови Волицької сільської об'єднаної територіальної громади Марії Дик довелося викликати швидку допомогу.
А ще 11 лютого на сесії Львівської обласної ради під час обговорення питання про внесення змін до перспективного плану депутат від ВО "Свободи" Руслан Кошулинський запропонував визнати роботу Львівської ОДА у питанні формування перспективних планів об'єднання громад незадовільною.