У Львові планують продати приміщення ательє Ксеня на Зеленій

вівторок, 15 червня 2021 р. о 13:04
У Львові планують продати приміщення ательє Ксеня на Зеленій
lvivrada.gov.ua
Зелена, 7

У місті планують продати комунальне приміщення на вул. Зелена, 7, де знаходиться ательє "Ксеня".

Про це йдеться у проекті ухвали, оприлюдненій на сайті Львівської міської ради для розгляду на наступній сесії, що відбудеться у четвер, 17 червня.

Згідно із документом, до переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської МТГ, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, депутати вирішили включити нежитлове приміщення на вул. Зелена, 7.

Приміщення, яке мають продати на аукціоні, знаходиться на першому поверсі будівлі, його загальна площа становить 64,5 кв.м. Однак у тексті ухвали його стартову вартість не вказали.

Станом на сьогодні приміщення використовує ТІП "Ксеня-Т" для ремонту одягу, майстерні із виготовлення ключів та магазину з продажу побутової хімії. За інформацією міськради, товариство самовільно зайняло це приміщення, і, відповідно до рішення Господарського суду Львівської області від 5 грудня 2019 року, має їх звільнити.

За даними аналітичної системи YouControl, товариство індивідуальних підприємців "Ксеня-Т" зареєстроване у 1995 році за адресою вул. Зелена, 7. Товариство є громадською організацією, яка займається діяльністю організацій промисловців і підприємців. Уповноважена особа – Володимир Борачок. Серед засновників – львів'яни Євгеній Дядьо, Марія Проць та Катерина Ступак.

Нагадаємо, у лютому цього року у міськраді сформували перелік із 150 нежитлових комунальних приміщень, які планували продати на аукціоні. Також львівські депутати планують продати три поверхи кам'яниці Крайзерівської, приміщення "Книжкової криївки", приміщення на проспекті Свободи, 5, на Площі Ринок, 39 та приміщення на площі Катедральній, 8.

Зазначимо, на початку квітня керівник департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук заявив, що Львів рухається до дефолту. Зокрема, припинили усі видатки з бюджету розвитку, який головним чином наповнюється за рахунок надходжень від продажу комунального майна та землі.

Додамо, раніше Варіанти дослідили питання із продажем приміщень на Площі Ринок у системі ProZorro у статті "Проzorri свистуни Садового".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024