Новини

література

«Книга грає у футбол»: у Львові вручили  Кубок футбольного чемпіонату серед письменників

«Книга грає у футбол»: у Львові вручили Кубок футбольного чемпіонату серед письменників

Варіанти.net

«Книга грає у футбол»: у Львові вручили Кубок футбольного чемпіонату серед письменників

Четвер, 17 травня 2012, 10:19

Вчора, 16 травня, у Палаці Потоцьких відбулося урочисте нагородження учасників футбольного чемпіонату серед письменників. Кубок «Книга грає у футбол» отримала німецька збірна, срібно отримали поляки, а українці – бронзу.

Привітали команди Василь Косів, заступник мера міста з гуманітарних питань, який запросив всіх письменників приїхати на Форум видавців, а також Гарольд Герман, аташе з питань культури Посольства Німеччини в Україні, який зізнався, що сподівається з таким самим результатом виступить також і футбольна збірна Німеччини під час Євро-2012 у Львові.

Перші матчі Кубку футбольного чемпіонату серед письменників було проведено у Берліні, наступний етап змагань відбувся у Кракові, а вчора у Львові було зіграно останні матчі.

На жаль, українська письменницька збірна показала не найкращий результат, не вдалося здобути жодної перемоги, правда у їхніх суперників значно більше досвіду у подібних змаганнях.

Окрім матчів, у трьох країнах також відбувалися літературні читання.

До складу письменницької збірної України входять: Сергій Жадан (капітан команди), Олександр Сидоренко, Володимир Сергієнко, Євген Положій, Павло Коробчук, Олександр Ушкалов, Ігор Зарудко, Євген Свічкар, Сергій Рожко, Дмитро Стретович, Тарас Шако, Андрій Пивоваров.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.