Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

У Львові волонтерів Євро-2012 годують втричі гірше, ніж київських

У Львові волонтерів Євро-2012 годують втричі гірше, ніж київських

ukraine2012.gov.ua

П'ятниця, 8 червня 2012, 10:00

У Львові волонтерів Євро-2012 годують втричі гірше, ніж київських

Львівське КП «Агенція з підготовки м. Львова до Чемпіонату Європи з футболу 2012» 1 червня за результатами тендеру уклало з Львівським вищим ПТУ ресторанного сервісу та туризму угоду на постачання харчування львівським волонтерам. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

 За 182 тис. грн. замовлено 9950 обідів, який складатиметься із сандвічу та печива. Сендвічі на 350 г готуватимуть із свіжого багета із курятиною, печеною яловичиною або домашньою шинкою, овочів та соусу. Таким чином обід для волонтера обійдеться в 18,29 грн.

Разом з тим, Київське ГУ з підготовки та проведення Євро витратить на харчування одного столичного волонтера в декілька разів більше – 50 грн. Упродовж 24 днів 2 тис. київських волонтерів будуть отримувати талони на обід в мережі «Два гусі» (ТОВ «Теско-Сервіс»). Харчування для киян складатиметься із комплексного обіду (гарнір, друга та перші страви, салат, хліб та напої) та ланч-пакету, до якого входить сандвіч, батончик-мюслі, печиво, фрукти, горішки, сік або вода, серветки.

Джерело: Наші гроші

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.