Новини

Політика

шахтарі

шахтарі

loda.gov.ua

З львівськими гірниками розрахуються у квітні

Четвер, 9 квітня 2015, 09:03

До 20 квітня Міненерговугілля планує повністю погасити заборгованість із зарплати шахтарям ДП «Львівугілля».

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігор Мартиненков, який вчора, 8 квітня, відвідав шахту «Межирічанська» Сокальського району, запевнив шахтарів у скорій виплаті заборгованості з зарплати.

За його словами, ДП «Львіввугілля» сьогодні перевиконує план видобутку вугілля й подібні проблеми в подальшому виникати не повинні.

«Львівсько-Волинський вугільний басейн відвантажує вугілля на Вуглегірську ТЕС через всю країну. І на сьогодні шахти активно працюють й перевиконують плани», - зазначив Ігор Мартиненков.

Загалом на сьогодні шахтарям Львівщини заборгували 36 млн. грн за лютий. Крім цього, ще 75 млн. грн заробітної плати за березень їм повинні виплатити у квітні.

Ігор Мартиненков також розповів, що наступного тижня його відомство планує представити програму розвитку вугільної галузі України до кінця цього року та на 2016 рік.

«Завдання країни – мінімізувати імпорт і збільшити власне добування вугілля, а також нафти та газу. Основний акцент буде зроблено на боротьбі за собівартість. А це, у свою чергу, безпека, розвиток технологій та механізація забоїв», - додав Ігор Мартиненков.

Нагадаємо, також на Львівщині планують збудувати нову вугільну шахту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.