Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Авант-Банк

kievvlast.com.ua

Понеділок, 1 лютого 2016, 12:34

Авант-Банк визнали банкрутом

Авант-Банк

Нацбанк відніс до категорії неплатоспроможних ПАТ "Авант-Банк".

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

29 січня цього року у постанові № 44 Національний банк прийняв рішення про віднесення ПАТ "Авант-Банк" до категорії неплатоспроможних.

Зазначимо, кошти 96% вкладників будуть відшкодовані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у повному обсязі, а також Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі близько 550 млн. грн.

Як зазначили у Нацьанку, "Авант-Банк" було віднесено до категорії проблемних на початку грудня 2015 року, а наприкінці року стан його ліквідності значно погіршився. Тоді ж появилися скарги від фізичних та юридичних осіб щодо невиконання банком своїх зобов’язань.

"Враховуючи відсутність в акціонерів чітких планів щодо поповнення ліквідності банку та невиконання операцій клієнтів у встановлений законодавством строк, Національним банком було прийняте рішення щодо віднесення ПАТ "Авант-Банк" до категорії неплатоспроможних", – йдеться у повідомленні Нацбанку.

Нагадаємо, у 2015 році Нацбанк ліквідував ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит"ПАТ "Банк Велес"ПАТ "Інтеграл-банк"АКБ "Капітал"ПАТ "Унікомбанк"ПАТ "Укркомунбанк"ПАТ "Укргазпромбанк"ПАТ "Східно-промисловий комерційний банк"ПАТ "Український професійний банк" та ПАТ "Банк Національний кредит", ПАТ "Радикал-банк" та ПАТ АБ "Столичний", ПАТ "КБ "Надра"ПАТ "Енергобанк"банк "Стандарт"ПАТ "Омега-банк"ПАТ Банк "Контракт". 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.