Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ірина Подоляк

Понеділок, 7 листопада 2016, 21:57

Синютка звинуватив Подоляк у зведенні політичних порахунків

Ірина Подоляк

Голова Львівської ОДА Олег Синютка звинуватив народну депутатку від Самопомочі Ірину Подоляк у зведенні політичних порахунків. 

"Це приклад того, як хочуть звести політичні порахунки" – заявив він сьогодні в ефірі обласного ТБ, відповідаючи на запитання про можливу концесію Підгорецького замку.  

Синютка роз'яснив, що документи, які оприлюднила Подоляк, потрібні були Кабміну для того, щоб розпочати роботу над положенням про концесію.

"У чому суть питання? Сьогодні на рівні Кабміну розробляється положення про можливість передачі в концесію різних об'єктів: замків, доріг, іншіх-інших речей", – зазначив голова Львівської ОДА.

Синютка висловив припущення, що своєю заявою про Підгорецький замок Подоляк намагається відволікти увагу громадян від електронних декларацій. 

"І тут один народний депутат, який, напевно, щоб відволікти свою увагу від електронних декларацій, запускає у ФБ : біда, на Львівщині крадуть, хочуть вкрасти Підгорецький замок! Я всім публічно заявляю, і цій народній депутатці, з якою я сьогодні спілкувався по телефону, і просив її, щоб вона не займалась брехнею. Так от, ніякого переліку затвердженого про передачу в концесію тих чи інших замків нема" – сказав Синютка. 

Голова Львівської ОДА разом з тим висловив переконання, що в подальшому замки все ж таки доведеться передавати в концесію, але робитись це буде прозоро і за участю громадськості.

"Але я вважаю, що це буде одна із форм, коли ми повинні інвестувати гроші в ті руїни, які ми сьогодні називаємо замками. І друге. Будь-яка передача в концесію, оренду, корестування буде виключно на прозорих публічних конкурсах із залученням громадськості і фахівців. І по-іншому не буде. А якщо хтось хоче свої брудні речі прикрити, галасуючи що горить, то є народна приказка, що на "злодієві шапка горить". Тим більше, що ця пані була однією із діячок культури. І нехай вона краще подивиться, що вона залишила після себе у львівській культурі" – підсумував Синютка. 

Нагадаємо, нардний депутат Ірина Подоляк (Самопоміч) оприлюднила інформацію, що міністерство економіки має намір передати Підгорецький замок в концесію. Ініціатором цього виступив голова Львівської ОДА Олег Синютка. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.