Новини

Новини

85% львівських волонтерів володіють англійською мовою

85% львівських волонтерів володіють англійською мовою

fest.molody.kiev.ua

85% львівських волонтерів володіють англійською мовою

Вівторок, 17 квітня 2012, 16:42

85% волонтерів, які допомагатимуть у Львові під час «Євро-2012», володіють англійською мовою на розмовному або вище розмовного рівня, 18% - володіють польською, 10% - німецькою – повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Є такі добровольці, які володіють додатково португальською, іспанською, шведською, японською, словацькою, турецькою мовами.

Найбільшим волонтерським підрозділом є «Інформаційно-довідковий супровід», де допомагатиме третина від загальної кількості волонтерів. 150 добровольців буде задіяна у підрозділі «Фан-зона», близько 100 – працюватиме із українськими та іноземними журналістами у міському медіацентрі, 40 – колл-центрі.

Окрім того, волонтери допомагатимуть у волонтерському центрі, фан-посольстві, забезпечуватимуть організаційну підтримку заходів на фан-зоні та мовний супровід служб безпеки.

Нагадаємо, 14-й чемпіонат Європи відбудеться в Україні та Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 року. У Львові відбудуться три матчі фінального турніру: 9 червня зіграють Німеччина та Португалія, 13 червня зустрінуться Данія та Португалія, і 17 червня – Данія і Німеччина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.