Новини

Політика

Львівська міська рада

Львівська міська рада

Депутати Львівської міськради вимагають, щоб комунальне майно продавали через ProZorro

Четвер, 26 жовтня 2017, 11:39

Завдяки системі ProZorro, на думку депутатки Юлії Гвоздович, вдасться не допустити ще однієї комунальної "афери століття".

Про це сьогодні під час сесії Львівської міської ради заявила депутатка Юлія Гвоздович.

Сьогодні голова комісії законності міськради Юлія Гвоздович зачитала запит, у якому вимагала, щоб у Львівській міськраді організовували аукціони з продажу комунального майна через електронну систему ProZorro.

За її словами, наразі використання системи ProZorro є добровільним, втім 2 серпня міська рада підписала Меморандум про приєднання до цієї електронної системи.

"Львівська міська рада вже три місяці нічого не робить. А через систему ProZorro Львів може продавати своє майно ефективніше, уникаючи таких афер як відома "афера століття". Через ProZorro можна також і передавати в оренду майно, тому запровадження цієї системи для міста є надзвичайно важливим",  розповіла Юлія Гвоздович.

Відтак депутатка закликала Львівську міськраду, зокрема міського голову Львова Андрія Садового, зробити "реальні кроки для введення системи ProZorro".

Зазначимо, електронна торгова система ProZorro.Продажі  це система, яка дозволяє установам, містам, організаціям максимально прозоро продавати/здавати в оренду комунальне або державне майно через електронні аукціони, таким чином відкрито і чесно обираючи того, хто готовий заплатити найбільше.

Нагадаємо, "аферою століття" називають незаконно приватизовані з квітня по листопад 2016 року 25 комунальних приміщень Львова.

Влітку прокурор Львівщини Юрій Квятківський заявляв, що посадовців управління комунальної власності Львівської міськради покарають за халатність, втім винних працівників міськради, які допустили незаконну приватизацію, дотепер не знайшли.

Тому львівські активісти пікетували управління комунальної власності міськради та вимагали звільнити його керівника, Інну Свистун, за незадовільну роботу та незаконну приватизацію приміщень у місті.

Минулого року львів'яни навіть реєстрували електронну петицію щодо звільнення Інни Свистун із займаної посади.

Додамо, Інна Свистун очолює управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради зі серпня 2013 року. Також вона є депутатом обласної ради від об'єднання "Самопоміч".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.