Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Народний фронт

Прес-реліз,   Вівторок, 23 січня 2018, 17:28

Ухвалений закон про деокупацію дасть змогу ефективніше протидіяти збройній агресії Росії, – Михайло Хміль

Народний фронт

Михайло Хміль переконаний, що закон про деокупацію також дозволить притягнути Росію до відповідальності через міжнародні суди.

Ухвалення закону про деокупацію, яким Російська Федерація визнається агресором, а окремі райони Донбасу і Крим – окупованими Росією, було принциповою позицією «Народного фронту». 

Про це повідомила прес-служба ЛОО ПП «Народний фронт»

Як заявив лідер партії Арсеній Яценюк, прийнятий закон дасть можливість Раді безпеки ООН прийняти рішення про введення миротворців на Донбас на тих умовах, які вигідні Україні.

«Український народ побачив, що парламент здатний об'єднуватися, коли мова іде про захист національних інтересів української держави. Міжнародна спільнота побачила, що волею українського парламенту Росія визнана агресором і окупантом. І тому продовження санкційного режиму проти Росії і змушення Росії відновити територіальну цілісність України знову повертається на порядок денний світу»,  наголосив Арсеній Яценюк.

Водночас, як зауважив керівник Львівської обласної організації ПП «Народний фронт» Михайло Хміль, ухвалений Верховною Радою закон про деокупацію дасть змогу ефективніше, аніж це дозволяла «Антитерористична операція», протидіяти збройній агресії Російської Федерації і притягнути Росію до відповідальності через міжнародні суди.

За словами народного депутата, цей закон повинен стати одним із ключів до розв’язання російсько-української війни, яка триває уже чотири роки, і захистити тих, хто постраждав від російської окупації.

«Немає тепер ніяких фейкових ДНР-ЛНР! Є окупаційна адміністрація Російської Федерації. Є збройна агресія проти України, що здійснюється гібридним способом. І є наші українські захисники, Об’єднаний Оперативний штаб ЗСУ, які забезпечуватимуть національну безпеку і оборону, надаватимуть відсіч і стримуватимуть збройну агресію РФ»,  акцентував Михайло Хміль.

Таким чином «Народний фронт» очікує на розширення санкційного та дипломатичного тиску на Росію, надання Україні оборонювальної зброї, а також на рішення Ради Безпеки ООН про введення миротворців ООН на окупований Донбас виключно на умовах України і, відповідно, відновлення територіальної цілісності нашої держави. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.