Новини

Соціум

шкільний автобус

шкільний автобус

Четвер, 16 серпня 2018, 13:541009

Міністерка Гриневич ощасливить Львівщину шкільними автобусами

До нового навчального року область отримає 36 шкільних автобусів.

Про це сьогодні на брифінгу розповіла директор Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій, – повідомляє кореспондент Варіантів.

"Цього року в перший клас підуть 30 282 школяра, – це на 2000 більше ніж торік. Загалом у школи підуть 270 457 школярів. Збільшується кілкість учнів, – збільшується кількість класів", – прозвітувала Мандзій.

Вона також розповіла про покупку для Львівщини тридцяти шести шкільних автобусів, що купляли на умовах співфінансування обласної влади і районів. Завтра вони урочисто виїдуть зі Львова, а саме з-під головного корпусу Національного університету "Львівська політехніка". На виїзді автобусів буде присутня міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич, у якої завтра запланована робоча поїздка на Львівщину.

Любомира Мандзій також розповіла про матеріальне забезпечення шкіл області напередодні навчального року:

"Ми отримали 71 мільйон гривень для реалізації реформи шкільної освіти. Йдеться про дидактичні матеріали, меблі, робочі місця вчителів, обладнання, комп'ютерна техніка. Воно вже є на місцях. Ще 28,5 мільйонів витрачено на перепідготовку вчителів-класоводів і вчителів, які працюють з школярами перших класів. Адже зараз формується дитиноцентрична модель навчання. Вчителів привчають до емпатії, вони перед першим уроком цікавляться настроєм учнів".

Зазначимо, що у 2017 році на Львівщині було відкрито 9 пілотних шкіл, які навчалися за реформованою програмою "нова українська школа".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.