Новини

Львівська облрада

Качмарик розповів про депутатську помилку вартістю 75 млн. грн.

Качмарик розповів про депутатську помилку вартістю 75 млн. грн.

autonovyny.org.ua

Качмарик розповів про депутатську помилку вартістю 75 млн. грн.

Понеділок, 23 квітня 2012, 15:06

Торік з обласного бюджету виділи 100 млн. грн. на ремонт доріг, з них 75 млн. грн. витратили на дороги до «Євро-2012», а Львівщина як не мала доріг, так і не має – повідомив сьогодні, 23 квітня, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської облради Ярослав Качмарик. 

«Ми допустились минулого року помилки, адже виділили кошти на ті дороги, що входять до інфраструктури «Євро-2012». В результаті доріг, які мали бути в Дрогобичі, Східниці, Трускавці та в селах, немає, як і коштів на них», - розповів Ярослав Качмарик, та наголосив, що більше такої помилки Львівсько облрада не допустить.

Нагадаємо, у квітні, під час свого візиту до Львова, Президент України Віктор Янукович розпорядився привести в належний стан дороги у Львівській області, у тому числі під'їзні шляхи до національних парків регіону. Зокрема, президент назвав нещодавно зроблений ямковий ремонт деяких доріг в області «страхіттям» і наголосив, що з такими автошляхами соромно приймати «Євро-2012».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.