Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Новороздільська ТЕЦ

Новороздільська ТЕЦ

П'ятниця, 8 листопада 2019, 13:00

Мальський звернеться до львівської поліції щодо охорони майна арештованих ТЕЦ Дубневичів

Львівська ОДА звернется до поліції щодо охорони майна Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ й до АРМА щодо зміни управителя.  

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 8 листопада, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визнала ситуацію з опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі надзвичайною техногенного характеру.

Відтак, за результатами засідання було вирішено звернулися до АРМА щодо зміни управителя, а також до Нацполіції Львівщини щодо забезпечення цілодобової охорони переданих ПП "Гарант Енерго М" активів ТзОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" та ТзОВ "Енергія-Новий Розділ".

"Були дані відповідні доручення ПП "Гарант Енерго М", які підприємство мало виконати і це дозволило б нам розпочати роботу по запуску системи теплопостачання у містах Новояворівськ та Новий Розділ. Станом на сьогодні, усі терміни вичерпані. ПП "Гарант Енерго М" не виконало цих протокольних доручень. Констатуємо, що підприємство не спроможне забезпечити роботу ТЕЦ і запустити опалювальний сезон у цих містах", – зазначив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

Нагадаємо, 18 жовтня Львівська ОДА визнала ситуацію з опаленням у цих містах "надзвичайною", а 25 жовтня через критичну ситуацію на Новороздільській ТЕЦ сьогодні мер Нового Роздолу та його заступник подали у відставку. Крім цього міськрада Нового Роздолу відмовилася від коштів резервного фонду для запуску ТЕЦ.

Також депутати Львівської облради звернулися до уряду з проханням виділити кошти з держбюджету для врегулювання надзвичайної ситуації із стартом опалювального сезону у цих містах.

За даними Укртрансгазу, управитель арештованих Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ заборгував 388 млн грн й для подальшого постачання газу необхідно виплатити заборгованість.

Додамо, наприкінці вересня 2018 року тендерний комітет АРМА обрав компанію "Гарант Енерго М" управителем активів, арештованих у рамках кримінального провадження щодо ТОВ "Енергія-Новий Розділ" і ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" й звинуватило керівництво арештованих Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ, які належать Дубневичам, у блокуванні поставки тепла і гарячої води мешканцям цих міст. 

Варіанти побували у Новому Роздолі та дізналися, як живуть мешканці цього міста в умовах опалювальної катастрофи.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.