Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Фб Христини Процак

П'ятниця, 27 березня 2020, 11:45

Садовий зробить Львів закритим для світу

Андрій Садовий

Андрій Садовий заявив, що у Львові можуть обмежити в'їзд та виїзд з міста.

Про це міський голова Львова Андрій Садовий розповів під час інтерв'ю на zaxid.net.

За його словами, у Львові готові при потребі обмежити в'їзд та виїзд з міста, однак таке рішення повинна підтримати обласна влада та правоохоронні органи, які мають контролювати блок-пости.

"Ми готові до цього – але це має бути синхронна позиція обласної влади і правоохоронних органів. Тому що ми не маємо своєї поліції, яка буде стояти на блокпостах. Ми можемо технічно це організувати. Є сьогодні переживання, тому що в Тернопільській області ми бачимо такий спалах захворюваності. Це рішення є в думальному процесі. Я думаю, що це також може бути" – пояснив Андрій Садовий.

Він наголосив на тому, що станом на сьогодні вже заборонені всі міжміські перевезення, а в межах області є лише спецперевезення та приватний транспорт, який контролює поліція.

"Це є чітко контрольовано, регламентовано. Є приватний транспорт, і поліція може зупиняти, питати "яка ваша ціль поїздки?" та інші речі. Це не є дуже приємно – але це турбота про нашу безпеку. Я вважаю, що це на часі" – додав Андрій Садовий.

Нагадаємо, з 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації, а Вчора у області було зафіксовано третій випадок коронавірусної хвороби COVID-19.

З 12 березня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян. Від 16 березня у місті закрили усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. У Львові ЦНАПи на час карантину працюватимуть в онлайн-режимі.

У Львові на час карантину скасували пільговий проїзд у громадському транспорті, на Львівщині переглянули роботу громадського транспорту і обмежили міжміські перевезення, також організували спецрейси, які довозитимуть на роботу медиків та працівників спецслужб, у них дозволили перевозити більше 10 пасажирів. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.