Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

П'ятниця, 27 березня 2020, 16:10

Мешканців Львівщини планують масово перевірити на коронавірус

медичний заклад у Львові

З наступного тижня Львівська ОДА запускає масове тестування населення області на коронавірус.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Львівська ОДА та Львівський ІТ Кластер з еаступного тижня розпочинають спільний проект із масового тестування населення області на коронавірус.

"Зараз ми активно розробляємо алгоритм та правила такого тестування. Передбачаю, що перші масові тестування будуть проведені з середини наступного тижня. Провести таке тестування – справа не одного дня і на це знадобиться чимало зусиль", – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За його словами, першими тестування пройдуть ті, хто нещодавно повернувся з-за кордону або мав контакт із підтвердженими хворими на коронавірус.

Нагадаємо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації, а 26 березня у області зафіксували третій випадок коронавірусної хвороби COVID-19.

З 26 березня у місті розпочали проводили тести на коронавірус методом проведення полімеразної ланцюгової реакції.

23 березня в Україну з Китаю прибуло 250 000 експрес-тестів на коронавірус, а також тести для проведення полімеразної ланцюгової реакції. Тоді ж у Львівській ОДА наголосили, що їх мають доставити у лікарні Львова, однак алгоритм розподілення ще напрацьовують. 

Додамо, на Львівщині організували спецрейси, які довозитимуть на роботу медиків та працівників спецслужб, у них дозволили перевозити більше 10 пасажирів. А ще раніше у Львівській ОДА переглянули роботу громадського транспорту і обмежили міжміські перевезення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.