Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Андрій Садовий

Фб Христини Процак

Середа, 1 квітня 2020, 14:59

Злий Садовий влаштовує у Львові перевірки з паспортами

Андрій Садовий

Львів'ян зобов'язали виходити з дому з паспортом через перевірки, які здійснюватимуть правоохоронці.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС вирішили рекоментувати всім мешканцям Львова виходити з дому з документами, які засвідчують особу.

Рішення прийняли через перевірки, які здійснюватимуть правоохоронці, виявляючи осіб, які не дотримуються режиму самоізоляції.

"До Львова заїхала велика кількість людей. Ми маємо знати, хто це є. Поліція буде контролювати людей, які повинні перебувати на самоізоляції. Це наша з вами безпека. Якщо людина приїхала з-за кордону і дала зобов'язання два тижні бути на самоізоляції, це має бути зроблено. Якщо ви маєте факти, що хтось це порушує, негайно телефонуйте у правоохоронні органи. Немає інших варіантів. Штрафувати і штрафувати, тому що така людина несвідомо може заразити велику кількість людей, і можуть бути летальні випадки" – наголосив Андрій Садовий.

Станом на 1 квітня у області зафіксували 7 випадків зараження на коронавірус. З 26 березня у місті розпочали проводили тести на коронавірус методом проведення полімеразної ланцюгової реакції. 

До кінця тижня Львівська ОДА планує протестувати на коронавірус усіх мешканців області, що нещодавно повернулися з-за кордону, а також усіх лікарів.

Під час карантину у Львові ввели обмеження у парках та спортивних майданчиках. Також раніше повідомлялося, що міський штаб планує затвердити обов'язкову наявність масок під час користування громадським транспортом та відвідування магазинів.

Додамо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.