Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад

Середа, 12 серпня 2020, 13:04

На Львівщині зафіксували найменше місць для госпіталізації хворих з Covid-19

медичний заклад

У лікарнях області, порівняно з іншими регіонами, завантаженість ліжок для пацієнтів з Covid-19 перевищила 50%.

Про це повідомляє Українська правда.

Як заявив сьогодні під час брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов, загалом в Україні завантаженість ліжок для пацієнтів з Covid-19 становить 24%, а найгірша ситуація спостерігається у Львівській області.

"Найбільша завантаженість зараз у Львівській області. Вона складає трохи більше 53% від загальної кількості ліжок. Менше 50%, але на рівні 48% – місто Київ. Такий же відсоток в Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Рівненська область на рівні 46%. І це ті регіони, які складають близько 50% від всіх захворівших, яких ми кожного дня фіксуємо", – наголосив Максим Степанов.

Нагадаємо, 10 серпня кількість пацієнтів з Covid-19 у лікарнях Львівщини перевищила поріг у 50%, тому у області розпочали розгортати лікарні "другої хвилі". Тут залучать додатково 3,5 тисячі лікарняних ліжок. 

Додамо, з серпня в Україні запрацювавала нова система рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19. Регіони України поділили на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону залежно від рівня заповненості ліжок, кількості тестувань на 100 тисяч громадян, відсотка виявлення хворих і динаміки захворюваності. Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті.

Львів та три райони області опинилися у помаранчевій зоні поширення коронавірусу, проте у місті працюватимуть заклади фізичної культури і спорту.

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до кінця серпня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.