Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

Середа, 12 серпня 2020, 14:45

Львівщина підпадає під критерії щодо посилення карантинних заходів

медичний заклад у Львові

Кількість пацієнтів з Covid-19 у лікарнях Львівщини продовжує перевищувати поріг у 50%.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Станом на сьогодні завантаженість ліжок у медичних закладах області становить 52,81%, що на 2,81% більше від встановленого показника у 50%. Через це область підпадає під критерій щодо посилення карантинних заходів.

Зазначимо, Міністерство охорони здоров'я аналізує чотири показники: завантаженість ліжок, охоплення тестуванням, процент виявлення інфікованих, динаміка.

Львівська область відповідає критерію, пов'язаному з процентом нових випадків Covid-19, якийне має сягати вище 11%. У області цей показник становить 9,90%. Також динаміка виявлення інфікованих у області складає 4,38%, необхідно не більше 10%.

А охоплення тестуванням на Львівщині становить 104,02% (більше 24 тестів на 100 тисяч населення).

Крім Львівщини, негативні показники також зафіксували у Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Одеській, Рівненській, Сумській, Харківській, Чернівецькій областях та у Києві.

Нагадаємо, 10 серпня кількість пацієнтів з Covid-19 у лікарнях Львівщини перевищила поріг у 50%, тому у області розпочали розгортати лікарні "другої хвилі". Тут залучать додатково 3,5 тисячі лікарняних ліжок. 

Додамо, з серпня в Україні запрацювавала нова система рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19. Регіони України поділили на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону залежно від рівня заповненості ліжок, кількості тестувань на 100 тисяч громадян, відсотка виявлення хворих і динаміки захворюваності. Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті.

Львів та три райони області опинилися у помаранчевій зоні поширення коронавірусу, проте у місті працюватимуть заклади фізичної культури і спорту.

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до кінця серпня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.