Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вакцинація на Львівщині

Вівторок, 13 квітня 2021, 14:26

Депутати просять першочергово вакцинувати від Covid-19 хворих із важкими патологіями

вакцинація на Львівщині

Львівські депутати оприлюднили заяву, згідно із якою хворі із важкими патологіями мають стати пріоритетною категорію на вакцинацію.

Про це повідомила прес-служба політичної партії "Варта".

Сьгоодні, 13 квітня, під час сесії Львівської міськради депутати від фракції "Варта" оприлюднили заяву, згідно із якою у першу чергу в області мають вакцинувати хворих із важкими патологіями.

Депутати наголосили, що 9 квітня міський штаб із протидії коронавірусу ухвалив рішення з 12 квітня вакцинувати водіїв громадського транспорту, працівників підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста, однак не щеплюють хворих на хронічну ниркову недостатність, цукровий діабет, онкологію, гематологічні розлади.

"Дивує, що їх і досі не внесли у пріоритетний перелік на першочергову вакцинацію на державному рівні. Отож, пропонуємо, щоб міський штаб із протидії коронавірусу та міська комісія із ТЕБ та НС розглянули можливість першочергової вакцинації проти Covid-19 мешканців Львова із інвалідністю та важкими патологіями і розладами здоров’я, які потребують проходження постійних лікувальних процедур для підтримки життя чи реабілітації" – йдеться у заяві.

Крім цього, депутати вимагають звернутися до Львівської ОДА та обласної комісії ТЕБ та НС, щоб врегулювати це питання і на обласному рівні.

"Просимо міського голову та міську комісію із питань ТЕБ та НС звернутися до Міністерства охорони здоров’я із пропозицією внести зміни до Національного плану вакцинації від Covid-19 і "дорожньої карти" та доповнити перелік пріоритетних категорій на отримання вакцини проти коронавірусу пацієнтами, які для підтримки життя чи реабілітації отримують постійні систематичні лікувальні процедури" – йдеться у тексті заяви.

Зазначимо, цього тижня у місті розпочали щеплювати від коронавірусу освітян та працівників підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, а до 19 квітня продовжили дію жорсткого карантину, згідно із яким заборонили роботу непродуктових ринків та літніх майданчиків, закрили дитячі садочки, а учнів перевели на дистанційне навчання.

Нагадаємо, 22 березня в Україні розпочався другий етап вакцинації проти коронавірусу, щеплюватимуть сімейних лікарів та людей віком від 80 років. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.