Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

львівські маршрутки

П'ятниця, 28 травня 2021, 16:34

У Львові змінять курсування двох маршруток через ремонт вулиці Шевченка

львівські маршрутки

З 1 червня розпочнеться третій етап реконструкції вул. Шевченка, маршрутки №17 і №61 курсуватимуть зі змінами.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З 1 червня стартує третій етап реконструкції вул. Шевченка, роботи триватимуть на відрізку від вул. Я. Мудрого до вул. Залізничної, тому цю ділянку вулиці перекриють для руху тарнспорту.

Через це автобусні маршрути №17 і №61 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

"Вся ця ділянка буде ремонтуватися приблизно рік. Однак, плануємо, що до кінця літа буде відновлено проїзд від вул. Залізничної до вул. Єрошенка. Тоді буде можливість об’їзду через вул. Єрошенка по вул. Золотій на вул. Липинського або на вул. Клепарівську" – пояснив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Андрій Білий.

За його словами, у зв’язку із зміною організації дорожнього руху міський автобусний маршрут № 17, який курсує із вул. Рудненської до вул. Миколайчука, здійснюватиме об’їзд наступними вулицями:

у напрямку руху з мікрорайону Левандівка: вул. Левандівська – нова розв’язка (квазікільце) – вул. Залізнична – вул. Ясна – вул. Комарова – вул. Сорохтея – вул. Бортнянського – вул. Юнаківа – вул. Шевченка – далі за маршрутом;

у зворотному напрямку: вул. Шевченка – вул. Юнаківа – вул. Бортнянського – вул. Сорохтея – вул. Комарова – вул. Ясна – вул. Залізнична – нова розв’язка (квазікільце) – вул. Шевченка – вул. Левандівська – далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 61, який курсує із с. Підрясне до с. Підбірці, курсуватиме:

у напрямку руху з мікрорайону Рясне: вул. Шевченка – вул. Ковча – вул. Винниця – вул. Тунельна – вул. Варшавська – пр. В. Чорновола – пл. Різні – далі за маршрутом;

у зворотному напрямку: пл. Різні – пр. В. Чорновола – вул. Варшавська – вул. Тунельна – вул. Винниця – вул. Ковча – вул. Шевченка – далі за маршрутом.

Нагадаємо, з січня 2020 року підрядна організація ТзОВ "Онур" розпочала капітальний ремонт вул. Шевченка на відрізку від вул. Залізничної до вул. Левандівської. Вартість робіт склала 89,6 млн грн

Як повідомляли Варіанти раніше, вздовж усієї вулиці Шевченка замість бруківки зроблять асфальтне покриття, змінять кількість смуг, дозволять двосторонній рух приватних авто, облаштують "розумні" світлофори, а також планують облаштувати кільце на перетині з вул. Левандівською.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.