Новини

Соціум

Мережа «!Фест» змінила назву на «Т.Р.К. «Люкс»

Мережа «!Фест» змінила назву на «Т.Р.К. «Люкс»

winetime.ua

Мережа «!Фест» змінила назву на «Т.Р.К. «Люкс»

Четвер, 24 січня 2013, 17:23

«Мережа концептуальних авторських ресторанів «!Фест» змінила свою назву на «Т.Р.К. «Люкс» – «Традиції. Рецепти. Кухня. «Люкс».

 

Про це пише газета Ратуша.

Ратуша отримала відповідь Державної податкової служби у Львівській області на інформаційний запит депутата ЛМР Андрія Мочарського за підписом особисто голови ДПС Львівщини Віталія Пекарчука. У документі йдеться і про те, що ТОВ «Мережа концептуальних авторських ресторанів «!ФЕСТ» перейменована на ТОВ «Т.Р.К. «Люкс» (код ЄДРПОУ 35101387).

Натомість у «!Фесті», як повідомляють журналісти, інформацію про нове найменування спростовують. Прес-секретар компанії Христина Тузяк зазначила, що назва їх компанії – «Холдинг емоцій «!Фест» (ЄДРПОУ 37741752). А до запитуваної юридичної особи вони не мають стосунку.

Як дослідили журналісти «Ратуші», в офіційному державному реєстрі підприємств код ЄДРПОУ 37741752 має ТОВ «Холдинг емоцій «!Фест». Натомість код ЄДРПОУ 35101387 належить ТОВ «Традиції. Рецепти. Кухня. «Люкс».

Попри це, якщо увести код ЄДРПОУ 35101387, (який, згідно з інформацією з податкової служби, є кодом перейменованого «!Фесту» на «Т.Р.К. Люкс») у пошуковику, то видно, що він справді належав ТОВ «Мережа концептуальних авторських ресторанів «!Фест».

Дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова, яка володіє контрольним пакетом акцій телерадіокомпанії (ТРК) «Люкс», до назви якої стала схожа нова назва «!Фесту», дуже здивувалась, почувши про перейменування. «Я вперше чую таку інформацію. Я не знаю, може вони вирішили, що їм так краще. Я не хочу коментувати такі речі, якщо би це був гарний вчинок, я б про це казала. Але про негарне говорити не треба, я думаю. Може, та назва їм якось допоможе, вони відчують якийсь сенс у житті, може, для них це найвища праця», — сказала пані Садова.

Як з‘ясували Наші гроші. Львів, перейменоване на ТОВ «Т.Р.К. «Люкс» ТОВ «Мережа концептуальних авторських ресторанів «!Фест» раніше носило назву ТОВ «Криївка». Окрім того, відповідно до інформації в Єдиному реєстрі, ТОВ «Т.Р.К. «Люкс» 28 грудня 2012 року зареєструвало зміни до установчих документів, якими можливо також змінили й назву.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.