Новини

Во "Свобода"

Депутати збирають підписи для скликання позачергової сесії Львівської міськради

Депутати збирають підписи для скликання позачергової сесії Львівської міськради

www.knews.kg

Депутати збирають підписи для скликання позачергової сесії Львівської міськради

П'ятниця, 4 травня 2012, 16:50

Депутати від ВО «Свобода» проводять збір підписів для скликання позачергової сесії Львівської міської ради для розгляду питання щодо проведення заходів 9 травня у Львові. Про це повідомляє Руслан Кошулинський.

Депутати мають намір ініціювати питання про відхилення протесту прокурора Львова на ухвалу Львівської міської ради про заборону використання Прапора, що символізує перемогу у війні 1941-1945 років, - зазначив Р. Кошулинський.

Кошулинський сказав, що питання розглядатиметься у форматі відхилення протесту прокурора або нової ухвали про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території міста.

Необхідну кількість підписів для скликання позачергової сесії Львівської міської ради буде зібрано і вона відбудеться 7 або 8 травня, - переконаний Р. Кошулинський.

У Львівській міській раді 90 депутатів, для скликання позачергової сесії достатньо 31 підпис депутата.

Нагадаємо, депутати Львівської міськради на сесії ухвалили рішення про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території міста. За таке рішення проголосували 74 депутати. У рішенні йдеться про заборону використання цієї символіки на будівлях державних установ і комунальних підприємств Львова, а також під час проведення масових заходів.

3 травня прокурор Львова вніс протест на ухвалу Львівської міської ради про заборону використання Прапора, що символізує перемогу у війні 1941-1945 років.

У відповідності до ч.3. ст.21 Закону України «Про прокуратуру», протест прокурора зупиняє дію опротестованого акта і він підлягає обов'язковому розгляду відповідним органом або посадовою особою у десятиденний строк після його надходження.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.