Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

дороги Львівщини

Середа, 19 квітня 2023, 15:59

На викуп ділянок для будівництва об'їзної дороги Львова передбачили понад 400 тисяч гривень

дороги Львівщини

Львівська ОВА викупить за 409 тисяч гривень землю у селі Зашків, передбачену для будівництва північної об'їзної дороги Львова.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького № 71/0/5-23 від 7 квітня 2023 року.

Максим Козицький затвердив розміри викупної ціни трьох земельних ділянок у селі Зашків Львівського району, де мають збудувати північну об'їзну дорогу Львова. 

"Затвердити розміри викупної ціни земельних ділянок, що розташовані на території Львівської міської ради (с. Зашків Львівського району), які перебувають у власності фізичних осіб та підлягають викупу для суспільних потреб з метою реалізації проєкта "Будівництво північної ділянки об’їзної автомобільної дороги м. Львів, Львівська область" – йдеться у розпорядженні.

Загальна вартість земельних ділянок площею по 0,17 га, які планують викупити, склала 409 500 грн.

 

Нагадаємо, для будівництва північної об'їзної дороги Львова Львівська ОДА запланувала викупити 52 земельні ділянки. Станом на червень 2021 року викупили 43 ділянки.

Додамо, північну об’їзну зведуть, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісок. Ще у листопаді 2020 року Кабмін передбачив 16 млн грн, щоб викупити ці землі для будівництва північної об'їзної дороги Львова. А у грудні того ж року у Львівській ОДА затвердили розміри викупної ціни ділянок.

Будівництво північної об’їзної Львова планували розпочати у 2021 році. Усі роботи фінансуватимуть із кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку, який виділив Україні на дороги 450 млн євро кредитних коштів і які Верховна Рада схвалила ще в кінці серпня 2020 року. 

Рішення про залучення кредиту від ЄБРР уряд ухвалив на початку листопада 2019 року. Тоді на будівництво 23 кілометрів дороги передбачили 80 млн євро і вона мала мати чотири смуги руху.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.