Новини

Події

21 травня відбудеться всеукраїнська акція протесту проти ухвалення Трудового кодексу

21 травня відбудеться всеукраїнська акція протесту проти ухвалення Трудового кодексу

Варіанти.net

21 травня відбудеться всеукраїнська акція протесту проти ухвалення Трудового кодексу

Середа, 16 травня 2012, 16:32

Кілька незалежних профспілок і громадських організацій 21 травня планують розпочати всеукраїнську акцію протесту проти ухвалення Трудового кодексу та законопроекту №2450 про проведення мітингів і демонстрацій, повідомив голова Федерації профспілок, працівників малого та середнього підприємництва України В'ячеслав Рой.

«Низка незалежних профспілок і громадських організацій запланували на 21 травня о 9.30 в Києві на майдані Незалежності початок всеукраїнської акції протесту проти ухвалення Трудового кодексу та законопроекту 2450 про проведення мітингів і демонстрацій», - сказав він на прес-конференції в Києві.

За його словами, аналогічні акції також заплановано провести і в інших містах України, зокрема в Сімферополі, Севастополі, Харкові, Миколаєві, Кривому Розі, Ужгороді.

Запланований до розгляду в парламенті Трудовий кодекс погіршує трудове законодавство, а це неприпустимо робити в умовах економічної кризи, - зазначив голова конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. Зокрема, його не влаштовують наміри збільшити робочий тиждень з 40 до 48 годин, збільшити робочий день з 8 до 10, а також наміри збільшити випробувальний термін від трьох до шести місяців.

М.Волинець повідомив, що близько 70 громадських організацій, зокрема незалежні профспілки, звернулися до прем'єр-міністра України Миколи Азарова з вимогою вжити заходів із обговорення нового Трудового кодексу з метою доопрацювання його за участю громадських організацій, і тільки після цього розпочинати ухвалення цього кодексу.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.