Новини

Соціум

Батьки платитимуть більше за погане ставлення до дітей

Батьки платитимуть більше за погане ставлення до дітей

Батьки платитимуть більше за погане ставлення до дітей

Середа, 20 червня 2012, 09:18

Народні депутати України пропонують карати батьків, які погано ставляться до дітей, штрафом у 85-255 грн., замість 17-68 грн., на які штрафують зараз.

 За відповідну постанову проголосував 301 народний депутат.

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов?язків по вихованню дітей.

Згідно з документом, пропонується накладати штраф від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на батьків або осіб, які їх замінюють, за ухилення від виконання обов?язків щодо забезпечення умов життя неповнолітніх дітей.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення штрафу, пропонується карати накладанням штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів, або громадськими роботами на строк від 30 до 50 годин.

Водночас вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 40 до 60 годин.

Джерело: Коментарі

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.