Новини

Політика

учасники АТО

учасники АТО

Вівторок, 15 вересня 2015, 14:43674

На Львівщині демобілізовані учасники АТО отримають по три тис грн

Сьогодні львівські депутати ухвалили програму підтримки демобілізованих воїнів, які повертаються з АТО та їхнії сімей на 2015–2017 роки.

Про це з сесії Львівської обласної ради повідомив кореспондент «Варіантів».

Відтак, виплата одноразової допомоги бійцю АТО становитиме 3 тис грн, а загалом з обласного бюджету на фінансування програми передбачено 27 млн грн.

Як йдеться у пояснювальній записці, програма передбачає підвищити рівень матеріального забезпечення бійців АТО після демобілізації та дозволить їм у найкоротший термін адаптуватися до умов цивільного життя.

Загалом упродовж 2015 року в області буде демобілізовано від 7000 до 9000 осіб, які перебували в АТО.

Для отримання грошової допомоги необхідно подати заяву про виплату одноразової грошової допомоги; копію посвідчення учасника бойових дій; витяг із наказу командира військової частини про виключення зі списків особового складу частини, а для військовослужбовців строкової військової служби – копія військового квитка; копії сторінок паспорта та ідентифікаційного коду; номер банківського рахунку.

Нагадаємо, 9 вересня з обласного бюджету було профінансовано 6025 тис. грн  для надання матеріальної допомоги 50 сім’ям, родичі яких загинули під час проведення АТО. Розмір такої допомоги на одну сім’ю становить 120,5 тис. грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.