Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівелектротранс

Львівелектротранс

Четвер, 7 червня 2018, 15:00860

Садовий шукає виконавчого директора для Львівелектротрансу

ЛКП "Львівелектротранс" оголосив про вільну вакансію виконавчого директора.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Андрій Білий, ЛКП "Львівелектротранс" шукає виконавчого директора, який очолить операційний напрямок підприємства.

"Навіть, якщо ми не оберемо конкретну людину саме на цю посаду, але буде кандидатура досить високого рівня, і ми будемо бачити, що ми можемо взяти цю людину на іншу посаду, ми будемо це пропонувати. Тому що вакансій зараз дуже багато і в міській раді, і на комунальний підприємствах", – наголосив Андрій Білий.

Основними вимогами до кандидатів на посаду є: повна вища освіта, вік від 30 до 53 років, досвід роботи на керівних посадах більше 3-х років, досвід реформування підприємств з концентрацією на працівника та клієнта компанії.

Посадовими обов'язками виконавчого директора будуть: організація роботи тролейбусного депо, трамвайного депо та вагоно-ремонтних майстерень, відділів постачання та організації руху; впровадження проектів з покращення ключовими показниками ефективності підприємства; планування капітальних та операційних робіт згідно з бюджетом; складання річного бюджету та планування.

Зазначимо, станом на березень цього року 28,4% рухомого складу Львівелектротрансу є у справному стані, ще понад 46% потребують середнього або капітальногот ремонту.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: