Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Концерн Електрон

Концерн Електрон

Прес-реліз,   П'ятниця, 15 червня 2018, 16:12

На Електроні підтримують законодавчу ініціативу ляшківців "Купуй Українське! Плати українцям!"

В цьому переконалися нардеп Галасюк та лідер місцевого партійного осередку Іщук під час відвідин львівського концерну. 

Сьогодні, 15 червня, заступник Олега Ляшка з економічних питань, нардеп Віктор Галасюк, голова львівського обласного осередку РПЛ Микола Іщук та голова міської парторганізації Володимир Марусяк зустрілись з керівництвом заводу Електрон задля спільного пошуку механізмів вирішення проблем розвитку останнього.

Про це повідомляє прес-служба ЛТО РПЛ. 

Віктор Галасюк наголосив на необхідності скорішого ухвалення закону "Купуй Українське! Плати українцям!", скерованого на підтримку вітчизняної промисловості.

"Те, що сьогодні відбувається в країні, є прямим знищенням українського бізнесу. Коли держава купує польські трамваї для Києва, замість того, щоб замовити аналогічну продукцію вітчизняному виробнику. І це не єдиний випадок. Та ж сама історія була з замовленням французьких гелікоптерів на  мільярд доларів замість купівлі аналогічної продукції на заводі МоторСіч. Це шкодить в результаті не тільки конкретним підприємствам, а і загальному стану української економіки. Шкодить кожному українцю, доходи якого і надалі знецінюватимуться.

Я щиро переконаний, що завдання держави – всіляко підтримувати такі підприємства, робити з них чемпіонів галузі, ставити в приклад! І саме по цій причині Україні вкрай необхідно прийняти закон "Купуй Українське! Плати українцям!" – це дасть можливість вітчизняному виробнику змагатися на рівних умовах з міжнародними конкурентами та отримувати ту кількість держзамовлень, на яку вони заслуговують" – заявив він.

Перший заступник голови правління ПАТ "Концерн Електрон" Володимир Лесик наголосив, що сьогодні підприємство має потенційно величезні можливості забезпечувати потреби як внутрішнього ринку, так і частину експорту. Велика частка продукції є високотехнологічною та інноваційною, що є конкурентною перевагою.

"Ми сьогодні можемо робити до 50 одиниць електробусів на рік. І їхня собівартість буде в два рази нижча від звичайних автобусів. В обслуговуванні вони теж обійдуться містам дешевше на порядок. До того ж їх можна заправляти централізовано за дуже низькими тарифами на електроенергію. До того ж вони є екологічно безпечними. І все це є вигідним для країни, але чомусь не підтримується нашою владою. Львівська влада краще замовить 50 автобусів в Білорусі тільки через те, що ціна буде нижча на копійки, але вони не враховують всіх подальших збитків і ризиків для держави і міста", – розповів він.

Микола Іщук натомість звернув увагу на роль інноваційних підприємств для розвитку Львова. "Такі підприємства, як Електрон, творять основу майбутнього економічного розвитку Львова, де молодь буде вчитися не для того, щоб потім збирати полуницю в Польщі та працювати на будівництві в інших країнах Європи, а щоб мати поважну роботу у себе вдома, на великих сучасних підприємствах. Не лише Львів, але й інші міста нашої області повинні докластись до того, щоб забезпечити Електрон замовленнями. Сучасний екологічний громадський транспорт вітчизняного виробництва – це безпека та комфорт наших співвітчизників" – наголосив він.

Представники Радикальної партії Ляшка запевнили, що закон, який вони розробили і вся програма промислового пакету реформ сприятиме поліпшенню ситуації.

Нагадаємо, промисловий пакет реформ РПЛ, націлений на відродження та підтримку українських промисловців, та на відстоювання національних бізнес-інтересів був представлений нардепом Віктором Галасюком в четвер, 14 червня у Львівській торгово-промисловій палаті. До його обговорення і редагування долучилися як підприємці Львівщини, так і науковці, так і провідні асоціації промисловців регіону.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.