Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

сміття

сміття

Середа, 19 грудня 2018, 10:10

Львів отримав ліцензію на переробку побутових відходів

А саме ЛКП "Зелене місто" виконуватиме роль утилізатора та переробника сміття.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Вчора, 18 грудня, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг надала ліцензію ЛКП "Зелене місто" на перероблення побутових відходів для майбутнього сміттєпереробного заводу.

"Львівське комунальне підприємство "Зелене місто" одним з перших в комунальній галузі України здобуло ліцензію для здійснення господарської діяльності з перероблення твердих побутових відходів" – заявив директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря.

Нагадаємо, 10 грудня стартував другий етап тендеру на будівництво сміттєпереробного комплексу у Львові.

Наприкінці червня минулого року мешканці сіл Муроване та Сороки-Львівські написали звернення до депутата свого виборчого округу Львіської обласної ради з проханням інціювати звернення до Львівської обласної ради та Львівської міської ради з вимогою не допустити будівництво сміттєспалювально комплексу на території ТЕЦ-2 на вул. Пластовій. 

На громадському слуханні щодо будівництва сміттєпереробного заводу, яке відбулося у липні цього року, львів'яни знову виступили проти будівництва заводу на вул. Пластовій.

У вересні львівські депутати не підтримали петицію народу про заборону будівництва заводу та пошуки для цього нової земельної ділянки. Тоді ж міський голова Львова прокоментував соціальну напругу, що виникла у звязку з планами будівництва львівського сміттєпереробного заводу.

Зазначимо, на початку листопада близько 80 активістів заблокували пішохідний перехід на вул. Богданівській біля кільця очисних споруд через плани Львівської міської ради перенести сортувальну лінію з смт. Рясне на вул. Пластову.

Додамо, у квітні депутати погодили отримання кредиту від Європейськго банку реконструкції та розвитку у 25 мільйонів євро, а вже у червні ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу. За його результатами обрали перших 12 компаній-конкурентів.

А нещодавно ЄБРР оголосив перелік компаній, яких відібрали для другого етапу тендеру будівництва у Львові сміттєпереробного заводу. Зокрема, претендентами на будівництво заводу у Львові стали 7 компаній: Control Process S.A. (Польща), Eggersmann Anlagenbau GMBH (Німеччина), Helector S.A. (Греція), консорціум MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина) та консорціум WTT (Нідерланди) та Axis (Литва).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: