Новини

Во "Свобода"

«Свобода» образилася на Тимошенко за те, що вона назвала її «донором Партії регіонів» і погрожує вийти з КОДу

«Свобода» образилася на Тимошенко за те, що вона назвала її «донором Партії регіонів» і погрожує вийти з КОДу

realno.te.ua

«Свобода» образилася на Тимошенко за те, що вона назвала її «донором Партії регіонів» і погрожує вийти з КОДу

Вівторок, 24 квітня 2012, 09:10

Політвиконком ВО «Свободи» засудив лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко за те, що вона не вірить в можливість цієї партії подолати прохідний бар'єр на виборах до парламенті, а відтак назвала цю політичну силу «донором Партії регіонів». Про це йдеться у заяві політвиконкому ВО «Свобода».

«Такі заяви виглядають як грубе порушення умов взаємонепоборювання і взаємоненападу, викладених в Угоді про спільні дії Об'єднаної опозиції України, яку 22 січня 2012 року підписали політичні сили, що входять у Комітет опору диктатурі (КОД)», - сказано у заяві.

28 квітня це питання буде обговорено на засіданні політради партії, - повідомляє ВО "Свобода".

«Свобода» попереджає, що якщо такі випади проти неї будуть продовжені, вона змушена буде покинути КОД з вини своїх партнерів.

«Але якщо подібні удари в спину, недружні випади проти нашої політичної сили, нагнітання недовіри до "Свободи", інспірування скандалів, реанімування і поширення провокаційних нових-старих політтехнологічних міфів (типу "Свобода" непрохідна" чи "Свобода" підігрує Партії регіонів" тощо), триватимуть і надалі, ми не матимемо іншого виходу, як вийти з переговорного процесу. У такому випадку вся відповідальність за розвал Комітету опору диктатурі лежатиме на недалекоглядних партнерах по опозиційному табору», - сказано у заяві.

В інтерв'ю «Дзеркалу тижня» Юлія Тимошенко заявила, що найголовніша загроза – «це самостійний похід «УДАРу» та «Свободи». Знаю, і Віталій, і Олег впевнені, що подолають прохідний бар'єр з великим запасом. Я теж впевнена, але трохи розбираюся в українській політиці і розумію, що жорсткі методи фальсифікацій для того і застосовуються, щоб не дати цим двом партіям пройти в Раду, навіть якщо фактично вони наберуть необхідну кількість голосів. Їх зроблять донорами для Партії регіонів. Вибачте за некоректне порівняння, але Варлам Шаламов, здається, колись писав, що в сталінські часи кримінальні злочинці, тікаючи з таборів, брали з собою політичних. Їх називали «консерва». Тому що вони їх просто їли по дорозі, в тайзі ... Я не хочу, щоб партія влади робила з опозиції на парламентських виборах «консерваторію» і підживлювалася, перекладаючи незахищені голоси опозиції в свої виборчі кошика".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.