Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

електротранспорт Львова

електротранспорт Львова

Вівторок, 1 жовтня 2019, 16:20

З листопада у Львові планують встановлювати валідатори у рамках впровадження е-квитка

Контракт з переможцем тендеру планують підписати у листопаді та розпочати безпосереднє провадження е-квитка у місті.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні відбулося розкриття комерційних пропозицій тендеру щодо впровадження системи електронного квитка у місті. Свої пропозиції подали два консорціуми: естонська Ridango&Datel та чесько-український Mikroelektronika&Softserve.

Зазначимо, до участі в другому етапі тендеру запросили:

- консорціум компаній: Ridango AS, Естонія та Datel, Естонія.

- консорціум компаній: Mikroelektronika spol s r.o., Чехія та SoftServe – Municipal Technologies LLC, Україна.

- консорціум компаній: AlmavivA s.p.a., Італія, AEP TICKETING SOLUTIONS S.r.l., Італія, Swarco Mizar S.r.l., Італія та Swarco Ukraine LLC, Україна.

Як повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрій Білий, вже до 1 листопада у міськраді планують підписати контракт із переможцем, а до кінця 2019 року – почати встановлювати валідатори.

Нагадаємо, 14 серпня завершився перший етап тендеру впровадження е-квитка у Львові. Ще 20 жовтня 2016 року на сесії Львівської міської ради депутати погодили отримання кредиту у 10 млн євро від ЄБРР на впровадження у місті електронного квитка. Тоді ж міськрада обіцяла впровадити електронний квиток у місті на початку 2018 року.

Згодом міськрада планувала обладанати перший трамвай системою електронної оплати у серпні-вересні цього року. При впровадженні е-квитка у Львові, щоб отримати змогу безкоштовного проїзду у місті, пасажирам-пільговикам необхідно замінити посвідчення на дисконтну картку. Місячний електронний квиток у транспорті Львова може коштувати орієнтовно 400-500 грн.

Зазначимо, 24 січня 2017 року у Львові запровадили систему безготівкової оплати за проїзд в електротранспорті. Львів став першим в Україні, хто ввів безготівкову оплату проїзду в електротранспорті. А у березні 2018 року львівські депутати підтримали петицію про відмову у Львові від маршруток та перейти через 5 років на автобуси та електротранспорт.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.