Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Кавецький

Андрій Кавецький

П'ятниця, 15 листопада 2019, 18:15

Важливий пріоритет нашої роботи – швидка реакція на ініціативи місцевих громад – Андрій Кавецький

Начальник ГУ Держгеокадастр у Львівський області Андрій Кавецький визначив важливим пріоритетом в роботі земельної служби оперативну реакцію на ініціативи місцевих громад.

Про це він, як зазанчає прес-служба управління, зазначив сьогодні під час підсумовування підсумки прийому громадян, який він провів сьогодні.

"Наша служба й надалі уважно ставитиметься до ініціатив місцевих рад, громад, зокрема щодо виділення земель учасникам бойових дій, зміни меж чи організації земельних аукціонів. І працівники Головного управління надаватимуть повну підтримку від консультації до затвердження відповідної документації" – сказав Андрій Кавецький

На прийом до керівника Головного управління за вирішенням земельних питань звернулось 12 громадян, серед них були представники громадських організацій, які захищають інтереси учасників АТО, бойових дій, родичі загиблих військових, представники територіальної громади.

Зокрема на прийомі у Кавецького побувала Мирослава Синенько – голова Новосілко-Опарської сільської ради Миколаївського району з представниками громади села. Громадою села порушено питання забезпечення своїх мешканців, в тому числі учасників бойових дій, АТО/ООС, земельними ділянками для ведення сільського господарства на території прилеглій до місцевої ради. Андрій Кавецький надав вичерпне роз'яснення, практичні поради для вирішення цього питання в найкоротші терміни.

"Частиною важливої роботи для нашої служби є налагодження належного спілкування з громадянами. Керівники структурних та територіальних підрозділів Держгеокадастру повинні швидко та якісно вирішувати важливі для громадян земельні питання, а завдяки належній увазі від працівників громадяни мають себе комфортно почувати при зверненні до наших підрозділів за захистом та реалізацією своїх прав гарантованих державою, отриманням необхідних роз'яснень" – наголосив він.

Всім громадянам надано вичерпні відповіді та роз'яснення норм земельного законодавства.

Для надання вичерпної інформації, роз'яснень громадянам було залучено керівників структурних та територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.