Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Єврокомісія

Середа, 18 березня 2020, 12:00

Країни ЄС закрили кордони через коронавірус

Єврокомісія

Лідери країн Євросоюзу погодилися закрити зовнішні кордони для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляє Українська правда.

Вчора, 17 березня, на саміті лідери Євросоюзу погодилися на запропоноване Єврокомісією закриття зовнішніх кордонів ЄС і Шенгенської зони на 30 днів у відповідь на спалах коронавірусу.

"Під час саміту Європейської ради, що проходив по відеоконференції, держави-члени ЄС схвалили пропозиції Єврокомісії щодо прикордонних заходів, економіки, спільних державних закупівель та досліджень для боротьби з коронавірусом", – заявила президент ЄврокомісіїУрсула фон дер Ляєн.

У заяві йдеться, що для "обмеження поширення вірусу в глобальному масштабі, лідери погодилися зміцнити зовнішні кордони, застосовуючи скоординоване тимчасове обмеження несуттєвих поїздок в ЄС на період 30 днів".

Лідери ЄС вирішили відкласти черговий саміт, запланований на 26-27 березня. Вони домовилися провести ще одну відеоконференцію наступного тижня. Також наголосили на необхідності обміну інформацією й розробкою вакцини.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Станом на ранок 18 березня, в Україні зафіксували 14 випадків зараження коронавірусом та дві смерті. 13 березня через коронавірус померла людина – 71-річна жінка з Житомирської області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.