Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Вівторок, 7 квітня 2020, 13:12

Українців планують масово протестувати на коронавірус

коронавірус

МОЗ планує розпочати масове тестування населення на коронавірус.

Про це повідомляє РБК-Україна.

У Міністерстві охорони здоров'я плануюють розпочати масове тестування населення на захворювання коронавірусом в Україні, яке буде впроваджуватися у кілька етапів.

"Але ми повинні оцінювати спроможності системи охорони здоров'я, лабораторної мережі та економічний стан країни. Мобільні бригади у нас також будуть і місця для мобільного тестування, куди можна буде приїхати на автомобілі і здати тест. Це друга черга розгортання тестувань. Це заплановано, коли ми завантажимо на 30 тисяч досліджень першу чергу", – наголосив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, сьогодні тестуванню підлягають в першу чергу люди, в яких є симптоми захворювання.

"Коли ми говоримо, чи є в нас можливість всім започаткувати суцільне тестування і ізолювати вчасно навіть безсимптомних носіїв. Ми пішли іншим шляхом, другою стратегією: ми ізольовуємо всіх. Просимо всіх мобілізуватись і залишатись вдома. Це також буде впливати, навіть без тестування. Ми 14 днів проходимо обсервацію вдома і це призводить до унеможливлення передачі хвороби", – додав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, 6 квітня кількість випадків захворювання на коронавірус на Львівщині зросла до 28, а 4 квітня у Львівській області помер чоловік віком 69 років, у якого зафіксували коронавірусну інфекцію.

Додамо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.