Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Понеділок, 10 серпня 2020, 15:28

Кабмін вирішив розширити перелік осіб, які мають проходити ПЛР-тестування

коронавірус

Уряд вирішив посилити заходи контролю за дотриманням правил карантину.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Сьогодні на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідемічної ситуації з коронавірусом уряд вирішив посилити заходи контролю за дотриманням правил карантину.

Як заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, до 15 вересня 2020 року кількість щоденних ПЛР-тестувань має збільшитися до 30 тисяч, також має бути запроваджена категоризація осіб, що тестуються.

"Нам потрібно обов’язково окремо маркувати тести представників Нацполіції, лікарів, учителів та деяких інших категорій працівників. Так ми зможемо отримати більш детальну статистику та розуміння, в яких категоріях хвороба поширюється швидше", – наголосив Денис Шмигаль.

Ще одним завданням уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав створення системи відслідковування контактних осіб шляхом опитування.

Нагадаємо, зЗа добу кількість випадків захворювання на коронавірус в Україні зросла на 1 008 – до 81 957. Також сьогодні завантаженість ліжок в лікарнях першої хвилі на Львівщині перевищила 50%, тому у області розпочали розгортати лікарні другої хвилі.

Додамо, з серпня в Україні запрацювавала нова система рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19. Регіони України поділили на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону залежно від рівня заповненості ліжок, кількості тестувань на 100 тисяч громадян, відсотка виявлення хворих і динаміки захворюваності. Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті.

Львів та три райони області опинилися у помаранчевій зоні поширення коронавірусу, проте у місті працюватимуть заклади фізичної культури і спорту.

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до кінця серпня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.