Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Самбірський район

Вівторок, 17 листопада 2020, 14:10

На Самбірщині за добу зафіксували найбільше інфікованих на Covid-19

Самбірський район

За добу у Самбірському районі зафіксували 39 нових випадків інфікування коронавірусом, що найбільше з-поміж усіх районів області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 17 листопада, у Львівській області підтвердили інфікування на Covid-19 за добу у 504 осіб, найбільше – у Львові (248), Самбірському (39) та Жовківському (30) районах.

Нагадаємо, 11 листопада уряд запровадив в Україні "карантин вихідного дня", який діятиме до кінця місяця, та скасував поділ країни на карантинні зони. Під час цього карантину, у суботу та неділю, мають працювати лише продуктові магазини, аптеки, АЗС, фінансові установи, СТО, доставка їжі, торгівля засобами гігієни, ветеринарними препаратами і кормами.

Загалом карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня, продовжили до 31 грудня, однак 13 жовтня уряд вніс зміни до індикаторів та критеріїв, якими визначається карантин на території країни.

Додамо, у серпні на Львівщині в рамках розгортання "другої хвилі" боротьби з коронавірусом обіцяли залучити додатково 3,5 тисячі лікарняних ліжок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.