Новини

Фінанси

Один із львівських інститутів придбав Audi A6 2.0 TDI за 547 тис. грн.

Один із львівських інститутів придбав Audi A6 2.0 TDI за 547 тис. грн.

autodaily.ru

Один із львівських інститутів придбав Audi A6 2.0 TDI за 547 тис. грн.

Вівторок, 12 лютого 2013, 19:51

Минулого вівторка, 5 лютого, Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Ніко-Захід» на придбання автомобілю Audi A6 2.0 TDI за 547 тис. грн.

Автомобіль має бути сірого кольору, а салон – чорний, як вказано у технічних вимогах. Для декорації салону має бути використаний чорний рояльний лак, сидіння – оббиті шкірою Alcantara, панелі керування – з алюмінієвим оздобленням.

Шестиканальна аудіосистема на 10 динаміків «з відмінною якістю звучання» повинна мати потужність 180 Вт, сабвуфер розташовано в ніші заднього колеса. Окрім підсвічення простору для ніг, дверних ручок, мають бути також світлодіоди для полегшення посадки і висадки в темряві, – пишуть Наші гроші. Львів.

Підвіска авто має бути пристосована до поганих доріг. Машина за допомогою ультразвукових датчиків повинна подавати сигнали при паркуванні переднім та заднім ходом.

Обов’язковою вимогою до автомобілю є наявність мішка для транспортування довгомірних предметів. Як вказано в технічних вимогах, мішок має вміщувати «до 4 пар лиж до 200 см в довжину або 2 сноубордів».

Дослідний інститут, який розташований на вул. Донецька у Львові, проводить державні випробування вітчизняних та імпортних препаратів, які реєструються в Україні. Директором з 2007 року є член-кореспондент Української академії аграрних наук Ігор Коцюмбас. У 2011 році державний НДІ мав річну виручку у розмірі 14,35 млн грн., даних за 2012 рік ще не опубліковано.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Микола Азаров 1 лютого повідомив через сторінку в Facebook про заборону державним установам купувати автомобілі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.