Новини

Партія регіонів

У Львові пам’ять полеглих у роки Другої світової війни вшанували автопробігом

У Львові пам’ять полеглих у роки Другої світової війни вшанували автопробігом

У Львові пам’ять полеглих у роки Другої світової війни вшанували автопробігом

Вівторок, 8 травня 2012, 13:40

Сьогодні, 8 травня, напередодні Дня Перемоги, вулицями Львова пройшов автопробіг «Естафета пам'яті: Пишаємося великою перемогою!». Таким чином члени Львівської міської організації Партії регіонів та Львівської обласної організації ВМГО «Молоді регіони» вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, - повідомили в прес-службі партії.

Участь в автопробізі до Дня Перемоги взяло близько 30 автомобілів, прикрашених державною та партійною символікою. Близько півтори сотні представників Партії регіонів, «Молодих регіонів» та ветерани війни відвідали місця поховання учасників війни та вшанували їх пам’ять молитвою та покладанням квітів.

Автопробіг відбувся у рамках Всеукраїнської акції «Естафета пам’яті».

В свою чергу голова Львівської обласної організації ВО «Свобода», голова фракції у Львівській обласній раді Ірина Сех звернулась до голови ЛОО Партії регіонів, народного депутата Петра Писарчука, аби він зупинив шабаш, який влаштували у Львові «Молоді регіони» спільно з комуністами.

«Я хочу нагадати, що сьогодні в усій Європі, зокрема в Україні та у Львові – скорботний день, люди вшановують пам’ять десятків мільйонів, які загинули у Другій світовій війні. У храмах, на цвинтарях нині засвічують свічки і моляться», - зазначила Ірина Сех.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.