Новини

Львівська облрада

Новоженець і Барнацький можуть перешкодити "Батьківщині"  потрапити до Львівської облради

Новоженець і Барнацький можуть перешкодити "Батьківщині" потрапити до Львівської облради

mediasapiens.ua

Новоженець і Барнацький можуть перешкодити "Батьківщині" потрапити до Львівської облради

Вівторок, 19 березня 2013, 15:06

Львівська обласна ТВК надала "Варіантам" список зареєстрованих кандидатів на проміжних виборах у Львівську облраду. 

Найскладнішим виборчим округом став в.о. № 58 (Яворівський район), в якому одночасно балотуються екс-голова Яворівського району, екс-депутат Лвьівської облради Ростислав Новоженець, голова ЛОО Партії захісників вітчизни Павло Барнацький та канддитат від ВО "Батьківщина", екс-депутат Львівської облради Іван Стецькович. 

ТВК найбільшу кількість депутатів - 13 - зареєструвала у окрузі № 2 (Львів), найменшу - 5 - у в.о. № 20 (Бродівський район). 

Округ № 2 (Львів)

1

Заброварний Я.М.

Громадянська Солідарність

2

Хруставчук Б.І.

Партія Регіонів

3

Свелеба Я. Б.

УНА

4

Шимоняк  Ю.І.

Духовна Україна

5

Репецький В.А.

УРП

6

Ситник Й.С.

ВО Свобода

7

Когут Г.П.

Україна Соборна

8

Яремків О.М.

Єдність

9

Гарасимчук Л.Л.

УНП

10

Бойчишин Л.М.

НРУ

11

Когут А.Р.

ПЗВ

12

Середа С.В.

Собор

13

Алексюк Л.М.

КПУ

Округ № 19 (Бродівський район)

1 Літепло М.О. Громадянська Солідарність
2 Шарун Ю.Я. Партія Регіонів
3 Сусла Р.І. Наша Україна
4 Кушніренко Р.Б. НРУ
5 Боднарук В.В. УРП
6 Шаваров Ю.І. Свобода
7 Труханов А.О. ПЗВ
8 Наконечна Г.І. КПУ

Округ № 20 (Бродівський район)

1 Павлічко Т.М. Громадянська Солідарність
2 Клим А.М. Партія Регіонів
3 Шеремета І.І. НРУ
4 Ковальчук Р.Я. ВО Свобода
5 Стойко А.М. ПЗВ

Округ № 24 (Городоцький район)

1 Кутний Р.А. Громадянська Солідарність
2 Стахів О.В. УРП
3 Ільків І.Й. УНА
4 Саган В.С. Удар
5 Дунас О. П. Партія Регіонів
6 Фабрига Й.Я. УНП

Округ № 34 (Кам’янка-Бузький район)

1 Шишкевич О.О. Громадянська Солідарність
2 Коцемір В.О. Народа Воля
3 Костюк М.І. ВО Свобода
4 Бобир В.О. Партія Регіонів
5 Шикунов Є.Є. ПЗВ
6 Андрущенко А.О. УРП
7 Чипак Я.О. Собор
8 Ткаченко Ю.М. КПУ

округ № 47 (Сколівський район)

1 Лобай С.В. Україна Соборна
2 Шикітка Д.М. Духовна Україна
3 Цмоканич С.В. ВО Батьківщина
4 Савка С.І. Громадянська Солідарність
5 Холявінський В.Я. УНА
6 Заревич О.О. УРП
7 Самкович С.М. НРУ
8 Гнатишин М.Я. Партія Регіонів
9 Калинів А.Є. Собор
10 Горін Є.В. КПУ

округ № 58 (Яворівський район)

1 Гаран М.В. Християнська партія
2 Стецькович І.І. ВО Батьківщина
3 Байса А.П. УНА
4 Барнацький П.С. ПЗВ
5 Надяк Я.А. Народна Воля
6 Новоженець Р.П. УРП
7 Бабій Г.Я. Духовна Україна
8 Романюк М.С. Партія Регіонів
9 Кропивницький М.С. НРУ
10 Західний В.Р. Собор
11 Підцерковний М.Я. КПУ

 

Нагадаємо, проміжні вибори депутатів Львівської обласної ради відбуватимуться 7 квітня.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.