Новини

Новини

Мінрегіон планує обладнати будинки майже 30 тис. лічильниками тепла та води

Мінрегіон планує обладнати будинки майже 30 тис. лічильниками тепла та води

volynpost.com

Мінрегіон планує обладнати будинки майже 30 тис. лічильниками тепла та води

Вівторок, 9 липня 2013, 14:10

В рамках Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки планується встановити у житловому фонді понад 5,7 тис. засобів обліку регулювання теплової енергії та понад 23 тис. побудинкових лічильників обліку води.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, передає прес-служба міністерства.

«Це дасть можливість понад 11 мільйонам населення сплачувати за фактичні спожиті послуги та забезпечити економію води і тепла», - наголосив Міністр.

У комунальній теплоенергетиці, за словами очільника Мінрегіону, планується встановити майже 3 тис. індивідуальних теплових пунктів, більше 300 блочних модульних котелень та реконструювати 385 км теплових мереж. Він додав, що активно ведеться робота з переведення котелень на альтернативні види палива, наприклад, в Одеській, Вінницькій, Рівненській, Житомирській, Івано-Франківській та інших областях. «Вже реалізовано понад 150 таких проектів. Таким чином ми плануємо у 2013 році скоротити на 1 млрд кубічних метрів споживання природного газу», - зазначив Геннадій Темник.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович поставив завдання вжити заходів, спрямованих на скорочення споживання природного газу на 50%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.