Новини

Освіта

Металошукачі на ЗНО не завжди використовувалися на практиці

Металошукачі на ЗНО не завжди використовувалися на практиці

vidomosti-ua.com

Металошукачі на ЗНО не завжди використовувалися на практиці

Четвер, 7 червня 2012, 16:48

Український центр оцінювання якості освіти цього року на ЗНО запровадив використання металошукачів, проте вони не завжди використовувалися на практиці. Про це повідомила громадський спостерігач за ЗНО від ОПОРи Ірина Швець сьогодні, 7 червня, під час прес-конференції.

Металошукачі на ЗНО запровадили, щоб унеможливити використання мобільних телефонів. Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА зафіксували такі прилади на пунктах тестування у Львові та області, але вони не завжди використовувались на практиці. В деяких областях: Луганській, Миколаївській і Чернівецькій їх взагалі не було.

Спостерігачі зауважили, що не було єдиної процедури перевірки: на деяких пунктах тестування абітурієнтів перевіряли на наявність телефонів при вході у пункт тестування, на інших – учнів перевіряли вибірково, а найчастіше – при виході до вбиралень.

Наприклад, у СЗШ № 96 та № 9 м. Львова у трьох абітурієнтів знайшли телефони, але учнів не вилучили з пунктів тестування, оскільки телефони були вимкнені.

Громадський спостерігач за ЗНО від ОПОРи Ірина Швець пояснила, що це був радше психологічний прийом, ніж намагання виявити електронну техніку, оскільки металошукачі реагували не лише на телефони, а й на ремені, металеві ґудзики та інші металеві предмети.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.