Новини

Політика

Магера не виключає визнання жовтневих виборів Ради нелегітимними

Магера не виключає визнання жовтневих виборів Ради нелегітимними

http://www.moemisto.com.ua

Магера не виключає визнання жовтневих виборів Ради нелегітимними

П'ятниця, 8 червня 2012, 13:12

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера вважає, що відкликання депутатами законопроекту №10533 «Про внесення змін до закону «Про вибори народних депутатів України» про врегулювання голосування в закордонному виборчому окрузі на виборах Верховної Ради було політично мотивованим рішенням.

 

«При відкликанні законопроекту, запропонованого ЦВК, мали місце політичні причини, можливо, якісь ще. Але потрібно розуміти, що народні депутати в першу чергу політики», - сказав Магера.

Заступник голови ЦВК вважає, що зараз складно припустити, чи можливе повторне внесення на розгляд Радою цього законопроекту.

При цьому А. Магера нагадав, що тепер неврегульовані питання будуть вирішуватися постановами ЦВК, що, природно, створить юридичну колізію із приводу легітимності таких постанов.

Однак, зі слів заступника голови ЦВК, говорити про можливість визнання виборів недійсними, у разі якщо важливі рішення щодо виборчого процесу будуть прийматися ЦВК, ще рано.

Як уже повідомлялося, 7 червня 5 депутатів, що ініціювали законопроект про врегулювання голосування в закордонному виборчому окрузі на виборах Ради, відкликали його.

Нагадаємо, чергові вибори парламенту заплановано на 28 жовтня.

Джерело: Українські новини

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.