Новини

ДПСУ

Податківці Львівської області виявили близько 80 порушень торгівлі алкоголем та тютюном

Податківці Львівської області виявили близько 80 порушень торгівлі алкоголем та тютюном

i.obozrevatel.ua

Податківці Львівської області виявили близько 80 порушень торгівлі алкоголем та тютюном

Четвер, 14 червня 2012, 13:20

Протягом січня-травня 2012 року працівники регіонального управління Департаменту САТ ДПC України у Львівській області провели 59 перевірок суб'єктів господарювання, які здійснюють роздрібну та оптову торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, під час яких виявили 80 порушень. Про це повідомляє прес-служба ДПС у Львівській області.

Зокрема, 6 випадків безліцензійної торгівлі, 13 - торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від мінімальних роздрібних цін, 15 - торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від встановлених максимальних роздрібних цін, 12 фактів зберігання алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку чи взагалі без них, 9 - реалізації алкогольних напоїв особі, яка не досягла 18 років, 3 - зберігання алкогольних напоїв в місцях, не внесених до ЄДР, а також 20 порушень касової дисципліни.

Після проведеня перевірок регіональним управлінням було застосовано до суб'єктів господарювання фінансові санкції на загальну суму 174,706 тис. грн., забезпечено надходження до бюджету 156,409 тис. грн. згідно з рішеннями, прийнятими цього року.

З початку року регіональне управління видано 3817 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

При планових показниках надходжень до місцевого бюджету плати за ліцензії на право оптової торгівлі, експорту (імпорту), виробництва спирту, роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на січень-травень 2012 року в сумі 17111,5 тис. грн., фактичні надходження склали 19043,9 тис. грн., або 111,3%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.