Новини

ДПСУ

Місцеві бюджети Львівщини недоотримали 100 млн. грн. за 2012 рік

Місцеві бюджети Львівщини недоотримали 100 млн. грн. за 2012 рік

ukr.obozrevatel.com

Місцеві бюджети Львівщини недоотримали 100 млн. грн. за 2012 рік

Вівторок, 24 липня 2012, 13:41

Близько 100 млн. грн. недоотримали місцеві бюджети Львівщини у першому півріччі 2012 року. Про це сьогодні, 24 липня, на брифінгу повідомив голова Державної податкової служби у Львівській області Віталій Пекарчук.

Причиною ненадходжень коштів до місцевих бюджетів, за словами очільника ДПС, стало те, що в області низькі темпи зростання середньої заробітної плати та кількості робочих місць.

«Основним джерелом наповнення дохідної частини бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Він може збільшитись у разі, якщо зросте кількість робочих місць, або зросте середня заробітна плата. На превеликий жаль, ні те ні інше у нас не росте такими темпами, як закладено в дохідній частині місцевих бюджетів. Це основна причина того, що ми маємо невиконання», - зазначив Пекарчук.

Недонадходження коштів, за словами чиновника, також пов’язане з тим, що місцеві ради не узгоджують формування бюджетів з ДПС.

«Ми поставили питання таким чином – коли місцеві ради формують бюджети, ми просимо – включіть нас у цей процес. У нас нагромаджена величезна база за останні роки. Однак в якійсь мірі цей підхід не спрацьовує і місцеві ради, виходячи зі своїх видатків, формують дохідну частину», - розповів голова ДПС, додавши, що показники, які доводяться Державною податковою службою, виконуються повністю.

За словами Пекарчука, станом на 1 липня 2012 року до місцевих бюджетів Львівщини надійшов 1 млрд. 763 млн. грн., це на 273,4 млн. грн., або на 18,3% більше надходжень січня-червня минулого року. Рівень виконання доведених ДПС України показників становить 110,2% (надійшло на 163 млн. грн. більше).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.