Новини

Соціум

УКУ

УКУ

Прес-служба УКУ

Четвер, 3 листопада 2016, 13:56784

Сальмонела підступно зазіхнула на керигму УКУ

Бактерію виявлено у сімох відвідувачів, що харчувались у трапезній УКУ.

Про це повідомляє zaxid.net.

«Людина може спожити цей збудник з продуктами харчування, з водою, через брудні руки, якщо збудник був на них. Тож сказати, де саме був цей мікроорганізм, який потрапив у кишково-шлунковий тракт людей, які захворіли, неможливо», – пояснила головний епідеміолог Львівської області Наталія Тімко.

Прес-служба Львівського обласного лабораторного центру повідомила, що Директором ДУ "Львівський обласний лабораторний центр ДСЕС України" видано наказ, яким затверджено склад комісії та план заходів з локалізації та ліквідації спалаху гострої кишкової інфекції. 

Фахівцями ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" проводиться епідрозслідування з метою встановлення причин виникнення спалаху та факторів передачі інфекції. Для проведення лабораторного дослідження на об’єкті виникнення спалаху відібрано зразки харчових продуктів, питної води, змиви, обстежено працівників, результати в роботі. Проведено заключну дезінфекцію. Керівнику закладу надіслано рекомендації щодо дотримання вимог санітарного законодавства на даному об’єкті.
Заходи щодо локалізації та ліквідації спалаху ГКІ тривають, списки контактних осіб уточнюються.

Нагадаємо, що минулого тижня у трапезній Українського католицького університету отруїлись відвідувачі, внаслідок чого її тимчасово закрили на час проведення профілактичних заходів. 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: