Новини

Вибори 2012

Регіонали стверджують, що Лопушанського не пустили на сцену на догоду Гичці

Регіонали стверджують, що Лопушанського не пустили на сцену на догоду Гичці

redaktorext.polskieradio.pl

Регіонали стверджують, що Лопушанського не пустили на сцену на догоду Гичці

Вівторок, 11 вересня 2012, 10:16

Львівська обласна організація Партії регіонів стверджує, що кандидата в народні депутати у 125 Старосамбірському в.о. Андрія Лопушанського не пустили на сцену у селі Нижанковичі Старосамбірського району під час Днів добросусідства на україно-польському кордоні, адже організатор акції – голова районної ради Горбовий працює на іншого кандидата в народні депутати – Михайла Гичку.

Про це йдеться у заяві прес-служби ЛОО Партії регіонів, яку подаємо повнотекстово. 

"Вчора регіональні ЗМІ надзвичайно дружно спробували прикувати увагу виборців до заяв новоявленого громадського діяча, а в недалекому минулому підручного О. Івченка, голови НАК «Нафтогаз України». Ці пани так подбали про енергетичну незалежність України і її громадян, що не натішаться наші вороги.

Нині цей пан звинувачує наліво і направо владу, бо, бачте, не пустила його на сцену з співачкою Русланою вітати громаду.

Мусимо перепросити шановну Руслану Лижичко, бо влада, яка поголовно ототожнюється з Партією регіонів, до цього інциденту не має жодного відношення.

Це два соратники по Майдану – Лопушанський і Пукшин – виставляють Україну перед нашими сусідами на публіку і роблять це руками голови районної ради В. Горбового.

Але цього пана не призначала ні Партія регіонів, ні центральна влада, а обирали його виборці району за списками шанованого Народного Руху.

Голова районної ради не займається злободенними проблемами району, а фактично очолив виборчий штаб ще одного «патріота» місцевого розливу М. Гички.

Кандидати – всі місцеві, всі патріоти – між собою чубляться, а винувата влада і Партія регіонів.

Ніяк не личить пану Лопушанському не розуміти таких речей і в своїх публічних звинуваченнях уточнювати, яка саме влада – місцева, виконавча, представницька – чинить йому перепони в його прагненні послужити землякам.

Бо ні Горбовий, ні Гичка до Партії регіонів не мають жодного відношення.

А виборці у нас мудрі і зроблять свій вибір на користь України, а не кланів". 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.