Новини

Соціум

ліки

ліки

Середа, 26 вересня 2018, 12:36375

В Україні продовжать програму "Доступні ліки"

У рамках програми українцям було виписано більше 25 мільйонів рецептів.

Про це повідомила прес-служба Кабінету мнітсрів України. 

Сьогодні, 26 вересня, на засіданні Уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що програма "Доступні ліки", за якою українцям вже виписано близько 25 млн рецептів, буде продовжена.

"Нам також треба забезпечувати якість лікування, а отже, забезпечувати ліками. Довгий час тема закупівлі була корупційною. З 2015 року ми побудували нову систему закупівель – через міжнародні організації. І зараз говоримо про постійно діючий механізм закупівель – без відкатів і за реальні гроші", – заявив Гройсман. 

З початку року до участі у проекті "Доступні ліки" залучили 733 аптеки області.

Нагадаємо, нещодавно у програмі "Доступні ліки" збільшили на 59 одиниць препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Для того, аби взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою "Доступні ліки".

Цьогоріч на програму "Доступні ліки" для Львівщини передбачили 65,3 млн грн. Станом на квітень цього року Львівщина також була одним із лідерів реалізації програми "Доступні ліки" серед областей України.

Сама програма "Доступні ліки" діє в Україні з квітня 2017 року. Перелік препаратів у програмі востаннє оновляли у серпні, а потім у листопаді 2017 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->