Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Грибовицьке сміттєзвалище

Вівторок, 11 грудня 2018, 10:12

У Львові оприлюднили учасників конкурсу із дегазації у Грибовичах

Грибовицьке сміттєзвалище

На конкурс зі спорудження та експлуатації системи дегазації Грибовицького сміттєзвалища подалися три компанії.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Ще на початку листоопада ЛКП "Зелене місто" оголосило конкурс зі спорудження та експлуатації системи дегазації міського полігону твердих побутових відходів у Грибовичах. До участі у конкурсі подали свої документи три компанії: ТОВ "Біогаз Енерджі", ТОВ "Біогаз України" та ТОВ "Кліар Енерджі".

Як заявив директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря, підписати договір з компанією-переможцем планується до кінця 2018 року, а роботи зі спорудження системи дегазації стартують наступного року.

У міськрада зазначили, що переможець конкурсу проведе всі роботи з дегазації сміттєзвалища за власний рахунок. 

Нагадаємо, наприкінці жовтня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив конкурсну документацію про спорудження та експлуатацію системи дегазації на Грибовицькому сміттєзвалищі. 

Інвестор добуватиме біогаз з "тіла полігону" та використовуватиме його як паливо для енергетичних установок, для цього йому виділять земельну ділянку у межах Грибовицького сміттєзвалища загальною площою 0,6-0,8 га. 

До того ж, за перші 12 місяців комерційної діяльності переможець зобов'язаний скеровувати до бюджету Львова 30% від  річного доходу з дегазації як авансовий платіж, а наступні роки – 10%. 

Додамо, організатором конкурсу з дегазації Грибовицького сміттєзвалища є ЛКП "Зелене місто" і, як заявляв раніше директор цього підприємства Вадим Ноздря, провести рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища планують за 10 млн євро. У червні тут почали підготовчі роботи для визначення кількості біогазу на сміттєзвалищі.

Минулого року інфільтрат з Грибовицького сміттєзвалища вирішили відкачувати у каналізацію Львова.

Також у липні еколог Міжнародного благодійного фонду "Екологія-Право-Людина" Алла Войціховська заявила, що ЛКП "Збиранка" підмінює документи для підготовчого етапу реконструкції Грибовицького сміттєзвалища.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.