Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Вибори 2012

ЦВК дозволила партіям робити подарунки виборцям не дорожче 33 грн.

ЦВК дозволила партіям робити подарунки виборцям не дорожче 33 грн.

Понеділок, 23 квітня 2012, 17:42

ЦВК дозволила партіям робити подарунки виборцям не дорожче 33 грн.

ЦВК у період передвиборної компанії заборонив проводити агітацію, що супроводжується наданням матеріальних засобів або безкоштовних товарів, крім тих, що містять назву і символіку партії, але при цьому вартість таких товарів не повинна перевищувати 33 грн.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Центрвиборчкому сьогодні.

ЦВК звертає увагу учасників виборчого процесу, що агітація може здійснюватися в будь-яких формах і будь-якими засобами, які не суперечать Конституції і законам.

У той же час ЦВК підкреслює, що забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, організаціям матеріальних засобів або безкоштовних (на пільгових умовах) товарів, крім тих, які містять назву, зображення символіки чи прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 3% мінімальної заробітної плати (32 гривні 82 коп).

ЦВК роз'яснює, що надання виборцям, закладам, організаціям, а також виборчим комісіям та їх членам засобів і товарів, які супроводжуються закликами або пропозиціями голосувати або не голосувати за будь-яку партію, чи кандидата в депутати, є непрямим підкупом виборців.

Нагадаємо, 23 березня ЦВК визначила порядок надання ефірного часу та друкованих площ для проведення передвиборної агітації за рахунок державного бюджету на виборах Верховної Ради, які пройдуть 28 жовтня.

Також нагадаємо, що Кабмін планує додатково виділити на Центрвиборчком у 2012 році 405 600 000 гривень.

Джерело: Дело

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.