Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

П'ятниця, 24 травня 2019, 12:20

Вакарчук шукає янголяток для своєї мелодійної партії

Партія Святослава Вакарчука "Голос" опублікувала критерії, за якими формує список для участі у парламентських виборах.

Про це повідомили на сторінці партії "Голос" у Facebook.

7 червня з'їзд партії Голос затвердить персональний склад виборчого списку за результатами відкритого обговорення.

Лідер партії Святослав Вакарчук запропонує з'їзду не включати в список чинних депутатів Верховної Ради. Ті з них, кого виборці знають як ефективних і порядних, Голос підтримає на округах.

У партії висунули 10 вимог до кандидатів в народні депутати від партії Голос. Найголовніші: незалежність від олігархів, відповідність вимогам антикорупційного законодавства та закону про очищення влади, відсутність громадянства та економічних інтересів в країні-агресорі, наявність досягнень у своїй сфері діяльності і бачення, як втілити зміни в масштабах країни.

Також вимагають поділяти цінності та засади партії "Голос", ставити суспільні інтереси вище особистих. Кандидати до партії не протидіяли Революції гідності та прямо визнають і визнавали факт Російської агресії та непорушність територіальної цілісності України.

Остннім критерієм Святослав Вакарчук вказав, що кандидат не повинен бути чинними народними депутатами України.

Нагадаємо, раніше Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії "Голос" й що у список партії не потрапить жоден народний депутат останнього скликання, а також що він планує балотуватися у Верховну Раду на парламентських виборах. За кілька годин у його політичну партію зареєструвалося більше 2000 учасників.

Також лідер "Голосу" заявив, що його партія не фінансується за кошт олігархів.

Додамо, у квітні Святослав Вакарчук заявив, що він не очолюватиме партійний список Блоку Петра Порошенка. Також раніше він заявив, що не має зв'язків з українськими олігархами та що президентський пост його не цікавить, хоча міський голова Львова і екс-кандидат у президенти від "Самопомочі" Андрій Садовий запропонував йому об'єднатися на парламентських виборах.

За даними соцопитування, проведеного у травні цього року, нова партія Вакарчука опинилася на 6 позиції у рейтингу партій.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.